Wiercenia

Wśród oferowanych przez nas usług ważne miejsce zajmują wiercenia. Wykorzystując ogromne doświadczenie projektowe w zakresie budowy dróg i mostów, a także stosując najlepsze narzędzia i maszyny, jesteśmy w stanie podejmować się najbardziej skomplikowanych zleceń naszych Klientów.

W zależności od rodzaju powierzchni poddawanej wierceniom możemy wykonać je ręcznie lub za pomocą specjalistycznych sprzętów, w sposób mechaniczny. Współpraca z najlepszymi inżynierami na rynku pozwala nam zadbać nie tylko o precyzyjną realizację zadań, ale także ich terminowość, co zwiększa zadowolenie Klientów z rezultatów naszych starań. Do realizacji zadań używamy nowoczesnej wiertnicy typu H30SM na samochodzie MERCEDES ATEGO, dzięki której jesteśmy w stanie dotrzeć na głębokość 30 m p.p.t. Specjalizując się w prowadzeniu robót geotechnicznych, jesteśmy w stanie odpowiednio zbadać grunt, stworzyć projekty wzmocnień podłoża gruntowego i wykonać inne zadania, w celu zaspokojenia potrzeb Klienta.

Nasza działalność ma na celu także troskę o środowisko naturalne, a wykorzystywany przez nas sprzęt posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Wykonujemy również wiercenia okonturowujące strefę zanieczyszczonego podłoża, działając z największą dbałością o grunt.

Rzetelne podejście do Klienta powoduje, że zaufało nam już wielu inwestorów. Dołączcie Państwo do nich i skorzystajcie z usług fachowców, którzy posiadają najlepszy sprzęt.